PADI Open Water duiker cursus start Januari

Het PADI Open Water duikbrevet (beginnerscursus) is de eerste stap in de duiksport. Na het behalen van dit diploma mag je samen met een buddy zelfstandig duiken tot een diepte van 18 meter. In vijf lesdelen (theorie + zwembad) leer je alle belangrijke basisvaardigheden om veilig te kunnen duiken.

De cursus wordt normaal afgesloten met vier buitenwater duiken, waarbij je de geleerde kennis gaat toepassen. Het theorie gedeelte en de zwembadoefeningen (Zwembad de Blauwe Golf) vinden plaats begin januari. De buitenwater duiken vinden vervolgens plaats vanaf mei.

Voor studenten die op Exchange of Grandtour gaan naar tropische oorden kun je nu ook er voor kiezen om daar je buitenwater duiken doen. Je doet dan een zogenaamde PADI Open Water Diver Referral waarbij je doet alle theorie en zwembad lessen in Leeuwarden doet. alle open water duiken doe je dan bij een PADI center in het buitenland naar keus.

Als extra kun je als cursist (na je 5 verplichte zwembad duiken) op elke DVL perslucht avond gratis (bij beschikbaarheid) een set lenen om zo nog meer te kunnen oefenen tot dat je je buitenwater duiken kunt doen. Op de andere avonden kun je tegen betaling en bij beschikbaarheid een set lenen.

geef je nu op via info@duikverenigingleeuwarden.nl of wanneer je meer informatie wilt .

Volg en like ons
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Meer nieuws

er zit wat in m’n schroef..

Sytse en Jort’s avonturen Sytse in het water, Jort op de kant. Sytse haalt een ankerhoes uit de schroef van een onfortuinlijke booteigenaar. zicht 5 cm.. dus op de tast Volg en like ons

Zeeland weekend 2020

Omdat het Zeeland weekend vorig jaar een groot succes was hebben we voor komend jaar de datum 19-21 juni geboekt.

Algemene ledenvergadering 2020

De jaarvergadering is gepland op maandag 24 februari s’avonds om 20.00 Uitnodiging volgt nog. Noteer alvast in je agenda. meer informatie, agenda en notulen vorige alv staan op het forum het bestuur Volg en like

Zwembad avond 15 januari

Het was een druk avondje onderwater met 4 open water cursisten, 3 divemasters in opleiding en droogpak wat toch niet helemaal droog bleek te zijn en een hele club leden onder leiding van Marc allemaal

Categorieën
Instagram
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn