Zwembad avond 15 januari

Het was een druk avondje onderwater met 4 open water cursisten, 3 divemasters in opleiding en droogpak wat toch niet helemaal droog bleek te zijn en een hele club leden onder leiding van Marc allemaal spelletjes aan het doen onder water met muzikale ondersteuning van de kant.

Divemaster i.o. Roger

Divemasters i.o. Jort & Sytse

geheime bijeenkomst?

en… puzzelen maar

in je droogpak skills oefenen kan natuurlijk ook

Foto’s onderwater door Rudolf, bovenwater door Jort.

Volg en like ons
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Meer nieuws

er zit wat in m’n schroef..

Sytse en Jort’s avonturen Sytse in het water, Jort op de kant. Sytse haalt een ankerhoes uit de schroef van een onfortuinlijke booteigenaar. zicht 5 cm.. dus op de tast Volg en like ons

Zeeland weekend 2020

Omdat het Zeeland weekend vorig jaar een groot succes was hebben we voor komend jaar de datum 19-21 juni geboekt.

Algemene ledenvergadering 2020

De jaarvergadering is gepland op maandag 24 februari s’avonds om 20.00 Uitnodiging volgt nog. Noteer alvast in je agenda. meer informatie, agenda en notulen vorige alv staan op het forum het bestuur Volg en like

Zwembad avond 15 januari

Het was een druk avondje onderwater met 4 open water cursisten, 3 divemasters in opleiding en droogpak wat toch niet helemaal droog bleek te zijn en een hele club leden onder leiding van Marc allemaal

Categorieën
Instagram
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn