Zwembad avond 26 Februari 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Meer nieuws

Voorlopig geen recreatieve duiken meer te maken

Geachte leden en overige duikersOp basis van onderstaande informatie welke 23 maart bekend is geworden geven wij als bestuur het dringende advies om voorlopig niet meer te gaan duiken. Statement Nederlandse Vereniging voor Duikgeneeskunde: Duiken

Read More »

Zwembad avond 26 Februari 2020

Met Divemasters in opleiding Sytse, Roger en Jort die de stresstest succes vol hebben . gedaan en 9 student intro #PADIdiscoversuba‘s van het Leeuwarder Lyceum / OSG Piter Jelles die voor het eerst onderwater zijn geweest. bv SPORT sportontwikkeling Leeuwarden

Read More »

Vis van het jaar

Rudolf heeft tijdens de Algemene Ledenvergadering de vis van het jaar gekregen. Deze attentie is door de activiteiten commissie bedacht om leden van de vereniging een keer in het zonnetje te zetten. Rudolf zorgt er

Read More »

Zwembad avond 19 Februari

Woensdag avond was weer een gezellige duikavond bij duikvereniging Leeuwarden met een hele club jongeren welke op een enkeling na nog nooit hadden gedoken en dus een #PADI Discover Scuba hebben gedaan. Volg en like

Read More »
Rianne

Vijf redenen om te leren duiken

Verenigingslid Rianne reist als de “Dutch Mermaid” de hele wereld over op zoek naar de beste duikstekken. Voor Duikvereniging Leeuwarden schrijft ze af en toe blogs om haar kennis met mede duikers te delen! Duiken!

Read More »
EFR Emergency first response

EFR cursus – 1 Maart

De Emergency First Response (EFR) cursus is een wereldwijd erkende reanimatie- en eerste hulp cursus voor iedereen. Het wordt dan ook door de meeste organisaties erkend. Voor Rescue duikers en hoger is deze cursus verplicht,

Read More »

Duikvaker 2020

Met een groep ongeveer 18 leden zijn we zondag 2 februari naar de duikbeurs Duikvaker in Houten geweest.Het is bij uitstek de plaats om je te laten informeren of zelfs boeken van je volgende duiktrip

Read More »
Instagram
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Pinterest
LinkedIn