Haal je duikbrevet in Leeuwarden

Published by admin on

PADI DSD

Heb je altijd al willen leren duiken, ongeëvenaarde avonturen willen beleven en zien hoe de wereld er onder water uitziet? Dan begint het voor jou hier. Haal je duikbrevet in Leeuwarden met de #PADI Open Water Diver-cursus, ’s werelds populairste en meest erkende duikcursus. Miljoenen mensen voor jou hebben al door deze cursus leren duiken en de wonderen van de onderwaterwereld ontdekt.

Voor HBO studenten geld er de studentenkorting ga je in februari een minor doen in het buitenland dan is de PADI Open Water Diver Referral wellicht iets voor jou. dan doe je de theorie en zwembad onderdelen hier en je buiten water duiken in het buitenland.

We starten begin december 2022 met de volgende cursus en daar hebben we nog plaats. stuur ons een bericht voor meer info en opties

Wil je eerst eens kijken of deze sport iets voor jou is? doe dan een Discover Scuba (introductieduik) om kennis te maken met de duiksport in het zwembad op woensdag avond in de Blauwe Golf

Geen velden gevonden.