Master Scuba Diver

Scherp je vaardigheden aan met de PADI Master Scuba Diver-kwalificatie

Hoor bij de beste van de besten in de sportduikwereld. Word PADI Master Scuba Diver. Je bent gepassioneerd. Je wilt je voegen bij de besten van de besten uit de sportduikwereld. Je wilt het duikleven leven en de onderwaterwereld verkennen en overal naartoe om dingen te zien die je nog nooit hebt gezien.

PADI Master Scuba Diver

Waarom het zo leuk is

Duik als PADI Master Scuba Diver vol zelfvertrouwen op plekken die meer uitdaging bieden. Met de PADI Master Scuba Diver-kwalificatie heb je het hoogste niet-professionele niveau in het PADI-systeem van duikopleidingen bereikt. Dat betekent dat je behoorlijk wat opleiding en ervaring hebt gekregen in verschillende soorten duikomgevingen. Zie alle specialty cursussen die er zijn

Deelnamevereisten

Om mee te kunnen doen aan de Open Water cursus zijn er een paar dingen die we van je vragen.

  • PADI Advanced Open Water Diver (of een kwalificerend brevet van een andere opleidingsorganisatie)
  • PADI Rescue Diver of Junior Rescue Diver (of een kwalificerend brevet van een andere organisatie)
  • Minimaal vijf PADI Specialty cursussen
  • Minimaal 50 gelogde duiken

Wat krijg je mee? 

  • PADI duikbrevet (E-CARD).

Wat kost de cursus?

Neem contact op voor de juiste prijs.

Informatie

Informatie via het contact formulier.