Divemaster

Heb jij een hartstochtelijke, niet aflatende passie voor duiken? Of houd je er gewoon van met heel je hart? Denk dan eens na over wat voor werk je het liefste zou doen en word PADI Divemaster.

Als je besluit PADI Divemaster te worden, sluit je je aan bij de grootste en meest gerespecteerde duikgroep van de wereld, namelijk die van PADI professionals. Het gaat hier om PADI Divemasters en Instructeurs die allen een passie voor duiken hebben en actief begaan zijn met de gezondheid van de onderwaterwereld

In de Divemaster cursus werk je nauw samen met een PADI Instructeur. Je breidt je duikkennis uit en je verfijnt je vaardigheden tot ze op professioneel niveau zijn. De PADI Divemaster opleiding ontwikkelt je leidinggevende kwaliteiten, waardoor je gekwalificeerd wordt om toezicht te houden op duikactiviteiten en je instructeurs kunt assisteren met cursisten. PADI Divemaster zijn is een vereiste om deel te kunnen nemen aan de cursussen PADI Assistent Instructeur en PADI Open Water Scuba Instructeur.

PADI Divemaster

Deelnamevereisten

 • Redelijke zwemvaardigheid.
 • Gebrevetteerd zijn als PADI Advanced Open Water Diver en als PADI Rescue Diver.
 • Minstens 18 jaar oud zijn.
 • Minimaal 40 gelogde duiken
 • EFR Primary en Secondary Care hebben gevolgd binnen de 24 voorafgaande maanden
 • Minder dan 12 maanden geleden medisch zijn goedgekeurd voor duiken

Wat krijg je mee?

 • Complete PADI Divemaster theorie kit.
 • PADI duikbrevet (E-CARD) en certificaat.
 • Toegang tot zwembad en duikplas.
 • Alle theorie en praktijk lessen
 • Alle examens.
 • Gebruik duikuitrusting voor de buiten waterduiken is NIET in de prijs inbegrepen. Duikvereniging Leeuwarden kan dit wel regelen.

Wat kost de cursus?

Neem contact op voor de juiste prijs.

Informatie of opgave

Informatie of opgave kan via het contact formulier.